| Farve | Sort |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 116 / 85 |
| Cylindre | 3 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.200 kg |
| Længde | 419 cm |
| Bredde | 179 cm |
| Højde | 151 cm |
| Tophastighed | 197 km/t |
| Max påhæng | 1.300 kg |
| Sidst synet | 13 jun 2025 |
| Moment | 200 nm |
| Lasteevne | 600 kg |
TRÆK, APPLE CARPLAY, MØRK TONED RUDER, LÆDERRAT, FULD AUTOMATISK KLIMA ANLÆG, kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, splitbagsæde, 16" alufælge, el-sidespejle m/varme, mørktonede ruder i bag, træk, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, automatisk start/stop, elektrisk parkeringsbremse, håndfrit til mobil, usb-a tilslutning, regnsensor, parkeringssensor (bag), dæktryksmåler, træthedsregistrering, isofix, automatisk lys, airbag, antispin, esp, automatisk nødbremsesystem, apple carplay, auto hold