| Farve | Sølv |
| Type | MPV |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 140 / 103 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.633 kg |
| Længde | 482 cm |
| Bredde | 188 cm |
| Højde | 176 cm |
| Tophastighed | 193 km/t |
| Max påhæng | 1.800 kg |
| Sidst synet | 25 apr 2025 |
| Moment | 320 nm |
| Lasteevne | 872 kg |
ENGROS PRIS TIL CVR. NR, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, 7 personers, 18" alufælge, vinterhjul, el-sidespejle, tågelygter, tagræling, træk, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, varme i forrude, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, isofix, airbag, antispin, esp