| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 60 / 44 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 829 kg |
| Længde | 354 cm |
| Bredde | 164 cm |
| Højde | 149 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Sidst synet | 12 mar 2025 |
| Moment | 95 nm |
| Lasteevne | 461 kg |
AUTOMATGEAR, NAVIGATION, HELÅRS DÆK, AIRCON, P-SENSOR BAG, kørecomputer, bagagerumsdækken, dobbelt bagagerumsbund, stofindtræk, helårshjul, mørktonede ruder i bag, automatgear, aircondition, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, el-ruder, navigation, parkeringssensor (bag), dæktryksmåler, isofix, airbag, antispin, esp